Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osoby na stanowisko:

Magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy (UDT)
Lokalizacja: Czosnów

Książeczka sanepidarno-epidemiologiczna- warunek konieczny.

Magazynier

Miejsce pracy: Czosnów

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie dostaw na magazyn
- Wydawanie towaru z magazynu
- Pakowanie- przygotowanie paczek do wysyłki
- Wprowadzanie danych do systemu i wydawanie dokumentów

Wymagania:

- Uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
- Doświadczenie w pracy w magazynie
- Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Motywacja i chęć do pracy
- Zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę Agencyjną
  • Pracę w systemie dwu-zmianowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę od zaraz
  • Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV za pomocą portalu

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji