Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego (wysoki i niski skład)
  • Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru
  • Rozmieszczanie towarów na terenie magazynu
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przygotowanie i wydanie towarów
  • Dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej)
  • Uczciwość, odpowiedzialność, sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność działania wg procedury

Oferta:

  • Umowa zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na terenie Klientów firmy (międzynarodowe korporacje będące liderami w swoich obszarach działania)

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne