Opis stanowiska pracy

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie.

Właśnie powiększamy nasz zespół Logistyki, do którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Twój zakres obowiązków:

  • rozładunek dostaw materiałów i surowców do produkcji
  • kompletacja i załadunek wysyłek do klientów
  • kontrola stanów magazynowych
  • zapewnienie dostaw komponentów na obszar produkcji wg zapotrzebowania
  • obsługa wózków widłowych i praca ze skanerem
  • znajomość i przestrzeganie zasad FIFO/FEFO
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach

Nasze wymagania:

  • minimum sześciomiesięczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • umiejętność obsługi wózków widłowych i posiadanie uprawnień UDT
  • gotowość do pracy 3-zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • program wdrożenia do organizacji,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów,
  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Benefity:

  • dofinansowanie karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie, w tym dzieci i młodzieży
  • system płatnych poleceń pracowniczych
  • miejsca parkingowe dla pracowników

Prezentacja firmy

Grupa Dot2Dot S.A. jest liderem branży opakowań z tektury litej z kilkud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis