Magazynier - Zdunowo

Gi Group Poland S.A.

Zdunowo, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Zdunowo

❗ Magazynier - Zdunowo ❗ Oferujemy transport do pracy!

✔ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Rozładunki oraz załadunki
przyjmowanie towaru fizycznie i systemowo
obsługa skanera
wydawanie surowca na produkcję
prace magazynowe
Praca z wózkiem widłowym !

✔CZEGO OCZEKUJEMY?
doświadczenie jako Magazynier będzie dodatkowym atutem!
dyspozycyjności do pracy zmianowej
chęci do pracy, zaangażowania w powierzone obowiązki
aktualnych upawnień UDT

✔CO OFERUJEMY?
umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
wynagrodzenie podstawowe plus premia regulaminowa
pracę w systemie zmianowym:
Magazyn surowca (chłodnia) - 1 zmiana 05:00 - 15:00
2 zmiana 15:15 - 01-15
Magazyn pomocniczy - 1 zmiana 05:00 - 15:00
2 zmiana 14:00 - 22:00
stałą, stabilną pracę od zaraz

Wyślij swoje CV - Skontaktujemy się z Tobą

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.