Magazynier - zapraszamy osoby niepełnosprawne, od zaraz

Probet Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy

Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz świadczenia kompleksowych usług z zakresu HR dla firm poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER w Tychach ul. Mysłowicka

Zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6-14 lub 14-22,
  • wynagrodzenie 3300 netto w okresie próbnym, 3500 netto po próbnym + premie sprzedażowe.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień,
  • rozkładanie towaru na regały,
  • przyjęcia towaru,
  • zwroty towaru,
  • wydawanie towaru klientom.
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • chęci do pracy,
  • obsługa komputera i skanera magazynowego.

KONTAKT: 571-305-640

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.