Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Magazynier z UDT

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Nowy Konik

Zadania:

• rozładunek dostaw materiałów i surowców do produkcji
• kompletacja i załadunek wysyłek do klientów
• kontrola stanów magazynowych
• zapewnienie dostaw komponentów na obszar produkcji wg zapotrzebowania
• obsługa wózków widłowych i praca ze skanerem
• znajomość i przestrzeganie zasad FIFO/FEFO
• uczestnictwo w inwentaryzacjach

Wymagania:

• minimum sześciomiesięczne doświadczenie w pracy na magazynie
• wykształcenie co najmniej zawodowe
• umiejętność obsługi wózków widłowych i posiadanie uprawnień UDT
• gotowość do pracy 3-zmianowe

Oferujemy:

• umowę o pracę
• program wdrożenia do organizacji
• narzędzia niezbędne do pracy
• ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach
• dofinansowanie karty sportowej
• prywatna opieka medyczna
• dofinansowanie szkoleń i kursów
• ubezpieczenie na życie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.