Magazynier z UDT - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: Kraków ul. Feliksa Wrobela

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kontakt tel. 789495533

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko pracy:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towarów wózkami widłowymi
  • Kompletacja towaru
  • Dbałość o stan towaru na magazynie
  • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad przy pomocy wózka widłowego
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Chęci do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Umiejętność sprawnego liczenia,
  • Zdolność do samodzielnej pracy, ,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana lub chęć wyrobienia.
  • możliwości pracy w weekendy

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-14/13-21
  • wynagrodzenie 4200 zł netto w okresie próbnym, po okresie 4400 zł netto
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.