ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier – wysoki skład UDT

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Żabia Wola, Pruszków

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę z pracodawcą
  • Praca w magazynie mroźni - ogrzewana kabina wózka
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: bony, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidu)
  • Doświadczenie w pracach magazynowych oraz przy obsłudze wózka bocznego
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej - 3 zmiany

Zadania:

  • Obsługa wózka bocznego
  • Rozładunki i załadunki towaru
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Lokowanie asortymentu na regałach magazynowych

Jesteś zainteresowany? Wyślij SMS o treści: ’Mroźnia’ pod numer 882 907 245.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy