MAGAZYNIER W CENTRUM LOGISTYCZNYM

Lavoro Sp. z o.o.

Jawczyce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

LAVORO Sp. z o.o. (numer certyfikatu 9603) zatrudni osoby do pracy w Jawczycach, na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY DO OBSŁUGI CENTRUM LOGISTYCZNEGO

Opis stanowiska

- przewożenie oraz układanie towarów

- praca na terenie magazynu, charakter pracy wymaga wchodzenia na podesty robocze, znajdujące się na wysokości powyżej 3 m

- przyjmowanie towaru na magazyn, układanie produktów na regałach magazynowych, przygotowanie towaru pod konkretne zamówienie

- kompletowanie zamówień, oznaczanie, skanowanie

Oferujemy

- pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

- umowę zlecenie

- szkolenia stanowiskowe

- atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy

Wymagania

- gotowość do pracy

- solidność i rzetelność

- zdolności manualne, dobry wzrok

Prezentacja firmy

Lavoro Sp. z o.o. to spółka prawa handlowego której głównym profi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie