Magazynier w branży gastronomicznej

Kraków, małopolskie

ATERIMA WORK

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Załadunek towarów na samochody dostawcze
  • Kompletacja zamówień
  • Dbanie o właściwe magazynowanie i obrót towarami

  • Posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Nie masz przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Posiadasz doświadczenie w magazynowaniu towarów spożywczych (mile widziane)
  • Masz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym (3 tyg. 22-6, 1 tydz. 14-22, 1 tydz. 6-14)
  • Wynagrodzenie na poziomie 2920 - 3065 zł brutto/m-c
  • Dodatek do pracy w godzinach nocnych
  • Posiłek regeneracyjny
  • Odzież roboczą oraz ekwiwalent za pranie odzieży w kwocie 115 zł brutto/m-c
  • Możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • Miejsce pracy: Kokotów

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie