Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Magazynier, praca stała - 1 zmiana

Bielsko-Biała, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
• Rozładunek i załadunek,
• Udział w targach.

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego będzie dodatkowym atutem,
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Prawo jazdy kat. B.,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym,
• Chęć nauki,
• Rzetelność,
• Odpowiedzialność,
• Motywacja i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Praca w systemie 1 zmiany - 8.00 - 16.00.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: MP/12/2017/BSB

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne