Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
- przyjmowanie dostaw towarów na magazyn/kompletacja zamówień/ wysyłanie dostaw z magazynu do sklepów (w zależności od przypisania do konkretnego działu na magazynie)
- sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw
- dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie
- praca przy użyciu scanerów i voice consol
- bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych
- współpraca z poszczególnymi działami na magazynie

Oferta:
- stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
- umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjny system nagród
- rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
- wynagrodzenie zawsze na czas

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku (mile widziane)
- książeczka sanepidu (warunek konieczny)
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego, W PRZYPADKU BRAKU UPRAWNIEŃ ZAPEWNIAMY PRZESZKOLENIE
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (mile widziane)
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność
- dyspozycyjność (praca na 3 zmiany, również w weekendy)

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka