Magazynier, pon.-pt., 8:00-16:00, Opacz-Kolonia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opacz-Kolonia, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opacz-Kolonia

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Rozkładanie towaru
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Porządkowanie magazynu

Wymagania:

  • Status studenta lub ucznia
  • Dyspozycyjność pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem w pełnym lub niepełnym wymiarze godzinowym
  • Chęć do pracy fizycznej i zaangażowanie w powierzane obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie za pośrednictwem Adecco Poland
  • Stawkę godzinową w wysokości 20 zł brutto
  • Pierwszą umowę na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • Możliwość pracy w pełnym oraz niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracach magazynowych
  • Lokalizację pracy - Opacz-Kolonia

Czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: M/05/20/AB/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.