Magazynier - pomoc techniczna na sortowni

OTTO Work Force

Warszawa / Ursynów, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa / Ursynów

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier – pomoc techniczna

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Zakres obowiązków:

- Regulacja i czyszczenie drukarek termicznych, wymiana papieru/kalki;

- Kontrola sprawności skanerów, kabli itd.;

- Kontrola sprawności stanowisk kodujących (mysz, klawiatura, skaner, drukarka itd.), wymiana sprzętu na nowy w razie awarii;

- Uzupełnianie tabelek ze sprzętem w Excelu oraz przygotowanie uszkodzonego sprzętu do wysyłki;

- Drobne prace mechaniczne na sortowni (cięcie, wiercenie, szlifowanie)

Wymagania:

- znajomość obsługi komputera;

- wiedza techniczna z zakresu działania sprzętu komputerowego;

- dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku

- Pracę w nowoczesnym zakładzie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.