Magazynier-Operator Wózka Widłowego

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, Marki, Wołomin, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Marki, Wołomin

Lokalizacja: Rembertów (branża farmaceutyczna)
DOGODNY DOJAZD AUTOBUSEM NR 145

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie od zaraz- możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę;
Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku 10-18, 11-19
Na początek umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS;
Pełne wdrożenie w zakres obowiązków;
Terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
Kartę Multisport na korzystnych warunkach;
Miłą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:
Obsługa wózka widłowego;
Przyjmowanie dostaw i ich weryfikacja;
Kompletowanie zamówień.

Wymagania:
Uprawnienia na wózek widłowy;
Zaangażowanie;
Obsługa komputera;
Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV poprzez OLX, lub wysłanie sms’a o treści MAGAZYNIER-REMBERTÓW na nr tel. 519-301-108.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.