Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Gi Group Poland S.A.

Sochaczew, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sochaczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie  towarów według zamówienia klienta
  • skanowanie towarów
  • przyjęcie towarów i zwrotów
  • umieszczanie towarów w odpowiedniej lokalizacji
  • załadunek oraz rozładunek na paletach
  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • min. pół roku doświadczenia w pracy na wózku widłowym
  • sumienność, dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie podstawowe (na okresie próbnym)  w wysokości 4400 brutto, po okresie próbnym możliwość negocjacji stawki
  • Premię wynikową 300 – 900 zł brutto
  • Dodatek nocny 200 – 300 zł brutto
  • Zniżki na paliwo
  • Paczki świąteczne
  • Szkolenia i kursy niezbędne do rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Darmową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.