Magazynier (m/k) praca w chłodni / mroźni

Trenkwalder

Modlniczka, Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka, Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • transport towaru w obszarze magazynu,
  • odpowiedzialność za dokumentację magazynową,
  • udział w inwentaryzacji towaru w magazynie,
  • zadania w sekcji chłodnia / mroźnia,
  • praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin,
  • system pracy - 3-zmianowy.

Nasze wymagania:
  • posiadanie ważnego orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego,
  • brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.

Co oferujemy:
  • stałe i długoletnie zatrudnienie,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa do 600 zł brutto / miesiąc,
  • zdobycie doświadczenia oraz możliwość awansu,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: pakiet sportowy, opieka zdrowotna,
  • miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.