Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta:

Pracowników magazynu - z uwagi na specyfikę pracy mile widziani Panowie

Lokalizacja: Ul. Poznańska 249, Ołtarzew

Magazynier- kompletacja zamówień

Miejsce pracy: Ołtarzew
7055

Zadania:
- przenoszenie kartonów z książkami -jest to praca fizyczna
- załadunki i rozładunki
- inne proste prace magazynowe

Wymagania:
- zaangażowanie i chęci do pracy
- dyspozycyjność
- nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- wolne weekendy
- pracę w godzinach 8-16
- terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca
- kartę multisport i opiekę medyczną na bardzo preferencyjnych warunkach
- możliwość podpisania umowy w dniu spotkania rekrutacyjnego
- stawkę 18 zł brutto

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna