Magazynier komisjoner Order Picker Holandia

EastGate Recruitment

Holandia, Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy przy pracach magazynowych dla hurtowni roślin doniczkowych. Praca polega na kompletowaniu zamówień klientów, zbieraniu zamówień oraz pakowaniu roślin i kwiatów do wysyłki.

holenderska umowa o pracę
Stawka początkowa: 11.10 - 12.70 Euro  Brutto za godzinę  - stawka zależna od doświadczenia
- możliwość wypracowywania nadgodzin
Oplata za mieszkanie 95 euro tygodniowo

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  po angielsku
na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Order Picker Holandia"

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie