Magazynier - Kierowca

Attic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zapewnienie sprawnego:

  • dostarczania materiałów budowlanych do klientów
  • wykonywania prac magazynowych (m.in. rozładunek, załadunek i składowania materiałów budowlanych)

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat B
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C i znajomość branży materiałów budowlanych
  • dobra organizacja pracy

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • pakiet socjalny w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych krakowskich firm handlowych w branży mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie