Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
 przeglądanie towaru
 dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
 przygotowywanie paczek na wysyłki
 przekazywanie przygotowanych paczek firmom wysyłkowym
 dbanie o porządek w magazynie / utrzymywanie porządku na regałach magazynowych
 kontrolowanie wypożyczonych wzorów
 prowadzenie gospodarki magazynowej
 koordynacja zakupu materiałów wysyłkowych
 kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
 załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców;
 sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym;
 składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania
 zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych
 ścisła współpraca z innymi działami
 dostarczanie/odbiór towarów/materiałów promocyjnych do Klientów na terenie Warszawy i okolicy

Wymagania

Wymagania
 wysoka kultura osobista, dbałość o szczegóły
 motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac
 prawo jazdy kategorii B
 dyspozycyjności pn-pt w godzinach 9 – 17
 gotowość do pracy w nadgodzinach
 umiejętności obsługi komputera
 umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Fresco Agencja Reklamy to serwis reklamowy z własnym studiem graficznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców