Magazynier/ka w firmie logistycznej

Modlniczka, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Kompletacja i przygotowanie zamówień
  • Praca na terminalu magazynowym

  • Nie posiadasz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Masz dogodny dojazd do miejsca wykonywania zlecenia: Modlniczka k/Krakowa
  • Jesteś dyspozycyjny od zaraz
  • Cechuje Cię skrupulatność i dokładność
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (po okresie 6 miesięcy możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta)
  • Wynagrodzenie od 2200 zł netto/miesiąc (wysokość wynagrodzenia uzależniona od dotychczasowego doświadczenia)
  • Pracę w systemie w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie 3 zmianowym + 2 weekendy w miesiącu
  • Pracę w firmie, cieszącej się dobrą opinią wśród Pracowników

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie