InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier, Holandia

Miejsce pracy: Niderlandy

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki,
  • magazynowanie towaru,
  • etykietowanie, pakowanie, kontrola jakości.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na magazynie (zakres obowiązków jest mocno zróżnicowany: praca na różnych działach),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę ze stawką 13,64 € br/h + dodatki,
  • tygodniówki!
  • zwrot kosztów dojazdu - nawet do 100 %!,
  • nadgodziny: płatne do 150%!
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 06:00-15:00, 15:00-24:00
  • Zakwaterowanie (płatne 119,40 euro/tydzień)
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia (35,52 euro/tydzień),
  • UWAGA: rozmowa rekrutacyjna na miejscu w siedzibie firmy w Holandii!

LOKALIZACJA: Holandia, Deurne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.