Operator wózka widłowego, praca z zakwaterowaniem!

InterKadra Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek przyczep,
  • odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera,
  • przenoszenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej,
  • ładowanie kontenerów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stawkę: 15,67 € br/h,
  • + 7,5% od stawki bazowej przy pracy zmianowej,
  • +2,43 € b/h do każdej godziny przy pracy w godzinach nocnych dodatek,
  • + 5,41 € b/dzień: ekwiwalent żywieniowy,
  • + 100 EURO/mies. netto: Premia dla kierowcy,
  • + kilometrówka,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pomoc przy organizacji wyjazdu i opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.