Magazynier – do końca sierpnia – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Stawka 21 zł brutto/h (dla ucznia studenta 21 zł netto/h)
  • Umowa-zlecenie
  • Praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany 6-14 i 14-22
  • Zatrudnienie do końca sierpnia z opcją ewentualnego przedłużenia do września

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze etatu na 2 zmiany
  • Energia i motywacja do pracy
  • Badanie Sanepidowskie

Zadania:

  • Metkowanie towaru
  • Pakowanie towaru
  • Kontrola zgodności towaru na palecie
  • Dodatkowe prace pomocnicze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy