Magazynier bez znajomości języka → 9,50€+10€ → Erfurt!

Sedulus Sp. z o.o.

Erfurt, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy

Opis stanowiska

  • praca przy pakowaniu i przygotowaniu wysyłek,
  • praca przy odbieraniu reklamowanych towarów,
  • komisjonowanie towarów (skanerem lub słuchawkami),
  • praca w systemie dwu- lub trzyzmianowym w zależności od zapotrzebowania:
  • praca od poniedziałku do piątku (mogą być soboty robocze przy większej ilości zamówień)

Wymagania stanowiska

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie; 9,50€ brutto/h+ 10€ diety netto,
  • pomoc polskiego koordynatora,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta według taryfikatora BZA,
  • możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),
  • bezpłatne ubranie robocze.
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy