Magazynier! Bez doświadczenia! Atrakcyjne zarobki!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mała Wieś, Leoncin, mazowieckie

Miejsce pracy: Mała Wieś, Leoncin

Lokalizacja miejsca pracy: Zakroczym lub Czosnów

Zadania:

  • kompletacja części samochodowych
  • praca przy użyciu skanera (możliwość przyuczenia)
  • przygotowywanie zamówień dla klientów indywidualnych

Wymagania:
  • podstawowa obsługa komputera
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (Czosnów - 2 zmiany, Zakroczym - 3 zmiany) WYMÓG KONIECZNY!

Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę kodeksową z Klientem
  • Pracę na pełen etat
  • Zdobycie cennego doświadczenia w firmie logistycznej
  • Wynagrodzenie h + atrakcyjny system premiowy
  • Darmowy dojazd z kierunków: Bulkowo, Wyszogród, Bodzanów, Mała Wieś, Czerwińsk, Chociszewo, Staroźreby

Chcesz dołączyć do zespołu w firmie, o której śmiało można powiedzieć, że jest liderem na rynku części samochodowych?Nie wahaj się, aplikuj!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials