Magazynier 3700 brutto

Duchnice, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Ołtarzew, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę, po 3 miesiącach realna szansa na zatrudnienie bezpośrednio u klienta
• Wynagrodzenie podstawowe + premia do 30%
• Dodatek za godziny nocne uzależniony od stawki pracownika
• Możliwość pobrania ekwiwalentu za obiad w wysokości 15 zł netto lub otrzymania obiadu zamawianego przez pracodawcę
• Benefity: możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i karty sportowej

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych

• Mile widziane uprawnienia UDT lub chęć wyrobienia ich
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Gotowość i chęć pracy w systemie trzyzmianowym Pn. do Pt.
• Zaangażowanie i dokładność podczas wykonywanej pracy

Zakres obowiązków:

• Rozładunek i załadunek towaru

Numer referencyjny: OWW/GRM/2019

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji