Magazyn - produkty azjatyckie

Euro Personnel

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca magazynowa z produktami azjatyckimi- przygotowywanie zamówień (orderpicker), rozładunek kontenerów, układanie palet i skrzynek.

Atrakcyjne wynagrodzenie:
-do 20 roku życia  stawka 12,96€/brutto/h
-po 20 roku życia  stawka 14,33€/brutto/h

Wymagania

*brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
* mile widziane prawo jazdy kat. B,
* mile widziana znajomość języka angielskiego/holenderskiego,
* wysoka motywacja do pracy,
* mile widziane doświadczenie i uprawnienia na rożnego rodzaju wózki - widłowe, EPT itp. ,

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie