Pracownik hali i szklarni z sadzonkami kwiatowymi i kwiatami -gwarancja min. 36h/tydzień

Euro Personnel

Amsteradam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik hali i szklarni z sadzonkami kwiatowymi i kwiatami

Gwarancja godzin na umowie!

Stawka

-do 20 roku życia  stawka 12,96€/brutto/h
-po 20 roku życia  stawka 14,33€/brutto/h

Opis stanowiska:

- sadzenie, pielęgnacja i ścinanie kwiatów na szklarni - bluszcz, róże, gerbery, orchidee i inne,

- tworzenie szczepek i sadzonek kwiatowych,

- przygotowywanie zamówień do wysyłki,

- inne prace przy kwiatach doniczkowych.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców
- bardzo dużo godzin pracy
- ubezpieczenie holenderskie 36,47€/tydzień
- dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
- zakwaterowanie 115€/tydzień plus dodatek mieszkaniowy
- codzienne darmowe dojazdy do i z pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto
- wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
- terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDII

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

- motywacja i chęci do pracy

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 600PLN - 9 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny i urlopowy
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji