Logistics Manager

Michael Page

Pruszków, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to nowo utworzone stanowisko, powiązane m.in. z projektami Capex i optymalizacjami związanymi z planowanym zwiększeniem wolumenów produkcyjnych. Celem długoterminowym jest wyniesienie obszaru łańcucha dostaw do najwyższych standardów w nowoczesnym przemyśle. Nowo zatrudniony Manager będzie zarządzał zespołem około 15 osób z planem podwojenia skali zespołu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - globalnej firmy produkcyjnej, zatrudniającej przeszło 30 000 osób na całym świecie, oferującej najnowsze rozwiązania technologiczne w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko Logistics Managera.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie działania pracowników w środowisku, które jest zgodne z polityką firmy w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska
  • Zapewnienie dostępności materiałów, planowania materiałów, integralności i dostawy na czas na linii produkcyjnej
  • Zarządzanie fizycznymi przepływami materiałów
  • Zarządzanie zapasami zgodnie z modelem przyjętym w organizacji
  • Monitorowanie wydajności planowania i działań magazynowych poprzez kluczowe wskaźniki wydajności
  • Stosowanie procesu inwentaryzacji zgodnie ze standardowymi zasadami firmy
  • Zarządzanie zespołem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ERP - moduł logistyczny w SAP
  • Kreatywność, proaktywność i doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Angielski na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Lean

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Uczestniczenie w rozwoju zakładu i zwiększeniu możliwości produkcyjnych
  • Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie wakacji
  • Umowę o Pracę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page