Logistics manager / Planning manager

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy produkcyjnej z okolic Krakowa poszukuję doświadczonego Kierownika logistyki, który posiada doświadczenie w zarządzaniu obszarami logistyki, planowania oraz magazynu. Zapraszam do aplikowania i kontaktu bezpośredniego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego zlokalizowanego nieopodal Krakowa poszukuję Kierownika Logistyki / Kierownika planowania. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Zakładu.

Opis stanowiska

  • zarządzanie obszarem logistyki, magazynu, planowania produkcji (ze szczególnym uwzględnieniem planowania produkcji)

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw,

  • optymalizacja i usprawnianie procesów łańcucha dostaw,

  • optymalizacja kosztów,

  • udział w międzynarodowych projektach z obszaru łańcucha dostaw,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe z obszaru logistyki),

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej.

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej (niska rotacja pracowników)

  • możliwość inicjowania samodzielnych projektów optymalizujących procesy łańcucha dostaw

  • rynkowe wynagrodzenie oraz dodatki pozapłacowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page