LoanIQ Business Analyst

HAYS

Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1183614

Firmą do jakiej szukamy to wiodący partner strategiczny firm na całym świecie, zajmujący się zaspokajaniem całego zakresu potrzeb biznesowych, od strategii i projektowania po zarządzanie działalnością operacyjną

Podstawowe informacje:

Lokalizacja: 2 razy na tydz. z biur klienta: Gdańsk, Poznań, Warszawa, Lublin, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków

Typ pracy: kontrakt B2B

Długość: Projekt długoterminowy (12 mies. + przedłużenia)

Stawka: do 200PLN/h net + VAT

Proces rekrutacyjny: 2 etapy

Angielski: B2/C1 (międzynarodowy zespół)

Luxmed, MultiSport, sprzęt zapewnia klient

Szczegóły:

- Co najmniej 1 rok doświadczenia z LoanIQ

Opis stanowiska:

Wymagane jest rozszerzenie poziomu wiedzy na temat produktu Loan IQ na miejscu, rola ta będzie miała na celu rozwój kluczowych aspektów projektu wdrożenia Loan IQ i pomoc w ocenie zmaterializowanych błędów produkcji, które mają wpływ na operacje i prowadzą do dodatkowych procesów ręcznych, które zwiększają ryzyko operacyjne. W związku z przyśpieszeniem prac nad innymi aspektami programu, konieczne jest rozszerzenie możliwości projektowych, dopasowując do wymagań definiujących zespół w miarę ich rozszerzania, zapewniając zarządzanie potokiem projektowym z odpowiednią prędkością. Rozważane jest również przeniesienie pierwszego etapu projektowania na wyższy poziom, aby na wczesnym etapie ukierunkować wymagania tak, aby pasowały do aplikacji używanych w sposób bardziej naturalny na rynku i zminimalizować potencjalne nakłady na definiowanie niestandardowych wymagań.

- Udzielanie wskazówek dotyczących natywnej funkcji LIQ

- Prowadzenie testów POC, sugerowanie opcji rozwiązań, proponowanie zrównoważonego spojrzenia na preferencje, prezentowanie interesariuszom, budowanie konsensusu wokół preferencji opcji, aktywne kierowanie projektem z nastawieniem na przyjęcie (a nie dostosowanie)

- Kierowanie definicją modelu rezerwacji i przepływami pracy dla różnych produktów pożyczek hurtowych

- Konfiguracja Loan IQ i warsztaty definiujące mapowanie księgowe

- Planowanie i wsparcie realizacji testów

- Definicja, planowanie i wsparcie strategii migracji

- Analiza konkretnych kwestii i proponowanie opcji rozwiązań szerszej grupie interesariuszy w celu podjęcia decyzji

- Współpraca z liderami migracji LoanIQ w celu zidentyfikowania wymagań migracyjnych i zdefiniowania mapowań

- Zarządzanie wymaganiami zgodnie ze standardami i ładem w celu umożliwienia skutecznego zarządzania projektem i jego realizacji w ramach dużego programu

- Umiejętność jasnego komunikowania złożonych pojęć, zarówno ustnie, jak i pisemnie, tak aby były one zrozumiałe dla szerokiego grona odbiorców

- Preferowane jest doświadczenie w handlu kredytami

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP