LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider

Miejsce pracy: Warszawa, Piastów, Pruszków

Nr ref.:

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zespołem do 6 osób,
  • Kontrola materiałów produkcyjnych,
  • Kontrola jakości pracy na sąsiadujących stanowiskach,
  • Raportowanie spadowości do bezpośredniego przełożonego,
  • Znajomość pracy w OPF, eliminacja strat,
  • Branie czynnego udziału w realizowanych projektach,
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Regulaminu Pracy.

Oczekiwania:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (6 osób) - delegowanie zadań, nadzór nad ich poprawnością wykonania,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Chęci do nauki.

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.