ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider zespołu magazynowego

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Mszczonów, Natolin, Nadarzyn

Miejsce pracy: okolice Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Praca w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia pracy
  • Benefity Premium: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe dla pracownika i członków rodziny, prywatna opieka medyczna wspierająca pracowników i ich rodziny
  • Opieka Konsultanta Manpower

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej
  • Zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Znajomość procedur, zasad oraz wszelkiej dokumentacji związanej z gospodarką magazynową
  • Znajomość zagadnień dotyczących eksploatacji wózków widłowych
  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Elastyczność, umiejętność adaptacji zmian
  • Umiejętności komunikacji na różnych szczeblach
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość programu SPEED

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników na powierzonym obszarze
  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych
  • Motywowanie zespołu, szkolenie nowych pracowników, układanie grafików
  • Rekomendowanie usprawnień i optymalizacji procesów magazynowych
  • Opracowanie i wdrażanie rozwiązań systemowych mających na celu rozwój efektywności magazynu
  • Raportowanie bieżących działań, wyników oraz wskaźników efektywności
  • Zarządzanie przepływem dokumentów między powiązanymi działami dla wszystkich operacji magazynowych, w tym udział w procesach inwentaryzacji

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści LIDER pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy