Opis stanowiska pracy

4-15-62286
Wynagrodzenie: 9000 - 11000 PLN

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy ze skandynawskimi korzeniami, szukamy osoby która dołączy do zespołu w roli Team Lidera.
Zależy nam na osobach z doświadczeniem w koordynacji pracy zespołu wsparcia 1 lub 2 linii, aplikacji lub automatyzacji procesów.

W tej roli będziesz odpowiadać za:
- Kierowanie zespołem IT odpowiedzialnymi za rozwój i utrzymanie funkcjonalności biznesowych
- Jakość i terminowość realizowanych prac oraz współpracę z kadrą kierowniczą i biznesem
- Motywowanie, inspirowanie i wspieranie zespołów w codziennej pracy oraz w związku z realizacją celów długoterminowych
- Dbanie o rozwój pracowników poprzez udzielanie informacji zwrotnej i dobieranie adekwatnych działań rozwojowych
- Współudział w kreowaniu strategii i planów rozwojowych obszaru IT
- Wdrażanie najlepszych rozwiązań i praktyk wynikających z nowoczesnych standardów pracy i strategii IT

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze IT
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Łatwość w budowaniu trwałych i dobrych relacji między członkami zespołu i z partnerami biznesowymi

Korzyści:
- Realna możliwość rozwoju i awansu
- Pakiet benefitów ( opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, nauka języka angielskiego, vouchery)
- Elastyczne godziny pracy

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca IT - Kontrola jakości