Lider Zespołu Doradców ds. Sprzedaży Produktów Bankowych w punkcie Banku

Poznań, wielkopolskie

BUSINESSVOICE Sp. z.o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś:

  • Pozytywną osobą, która posiada zdolności przywódcze i interpersonalne oraz negocjacyjne.
  • Nastawiony na realizację celów i realizacje powierzonych zadań.
  • Doświadczony w sprzedaży i zarządzaniu pracownikami (mile widziane).
  • Wykształcony na poziomie minimum średniego stopnia.
  • Gotowy do zmianowego trybu pracy w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Wymagania

Jeśli chętnie podejmiesz się zadań:

  • Zarządzania i koordynacji Zespołu Doradców.
  • Realizacji celów zespołowych i indywidualnych.
  • Bezpośredniej i profesjonalnej sprzedaży produktów bankowych oraz obsługi klientów (praca stacjonarna).

Dołączając do Nas otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, która stale i dynamicznie się rozwija.
  • Profesjonalny program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwojowe.
  • Stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy.
  • Możliwość awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery.
  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy.
  • Opiekę Medyczną.
  • Kartę Benefit Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

BusinessVoice realizuje projekty i usługi z zakresu telesprzedaży oraz obsługi klienta. ...

Od początku działalności inwestujemy w naszą kadrę i działamy w oparciu o najlepsze rozwiązania teleinformatyczne.

Jesteśmy ekspertami w zakresie zarządzania wielopoziomowymi strukturami sprzedaży. Posiadamy bogate doświadczenie w budowie i reorganizacji istniejących zespołów dystrybucji bezpośredniej, telesprzedaży, serwisu i wsparcia. Potrafimy szybko, skutecznie i sprawnie przeprowadzić procesy rekrutacyjne niezbędne do uruchomienia i utrzymania największych jednostek organizacyjnych naszych potencjalnych Partnerów.Misja i wartości

Głównym celem BusinessVoice jest dostarczanie naszym Partnerom najwyższej jakości rozwiązań w oparciu o właściwie dobrane zasoby ludzkie i najnowszą technologię teleinformatyczną.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o analizę potrzeb naszych Partnerów. Dbamy o motywacje naszych Pracowników wyznaczając cele i nagradzając najlepszych . Zwracamy uwagę na każdy szczegół ważny dla naszego Partnera i Jego Klienta.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Bankowość , Praca Finanse