Lider Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1147223

Dla Naszego klienta, firmy produkcyjnej z okolic Krakowa, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem (organizacja pracy, nadzór),
  • Przygotowywanie planów remontów urządzeń oraz maszyn,
  • Prowadzenie projektów,
  • Współpraca z działem zakupów oraz działem produkcji,
  • Zarządzanie prewencyjnym utrzymaniem ruchu - planowanie przeglądów, kontrola postojów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Szeroka w wiedza z zakresu utrzymania ruchu,
  • Wiedza z zakresu BHP, narzędzi lean, zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie UoP bezpośrednio w firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Pracę w dużej, stabilnej, międzynarodowej firmie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca i chciałbyś dowiedzieć się więcej - wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy