Lider praktyki Cen Transferowych

Michael Page

Warszawa , mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój praktyki cen transferowych w renomowanej kancelarii prawno - podatkowej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna kancelaria prawno - podatkowa, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Lidera praktyki Cen Transferowych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za pracę merytoryczną, aktywny rozwój biznesu oraz zarządzanie zespołem. Lokalizacja biura to centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Bieżące doradztwo podatkowe w zakresie cen transferowych na rzecz Klientów kancelarii
  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów, komentarzy oraz innych pism z zakresu cen transferowych dla klientów międzynarodowych oraz rodzimych
  • Analiza dokumentów źródłowych podmiotów w zakresie eliminacji ryzyk podatkowych z zakresu cen transferowych
  • Prowadzenie dokumentacji lokalnej dla różnych rodzajów transakcji realizowanych pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • Odpowiedzialność za kontakt oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Prace nad dokumentacjami cen transferowych, ustalaniem polityk cenowych, sporządzaniem analiz rynkowych, wsparcie w procesach restrukturyzacyjnych etc.
  • Zarządzanie pracą oraz rozwojem zespołu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze
  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w doradztwie z zakresu cen transferowych
  • Uprawnienia adwokata, radcy prawnego lub doradcy podatkowego mile widziane
  • Praktyczna znajomość zagadnień cen transferowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobre zdolności organizacyjne oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole, w tym delegowania zadań, jak i samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowanej kancelarii prawnej
  • Atrakcyjne warunki finansowe w oparciu o kontrakt B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do zajęć języka angielskiego, dofinansowanie do szkoleń merytorycznych oraz kursów, program poleceń pracowniczych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page