Lider/ Mechanik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Miejsce pracy: Michałów-Reginów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system pracy: poniedziałek-piątek, II zmiany - wolne weekendy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe m.in.: ubezpieczenie na życie, abonament medyczny, kartę MultiSport, zakładowy fundusz socjalny

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu - min. 2 lata
  • Znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn
  • Znajomość obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • Mile widziane: wykształcenie o kierunku mechanika/ automatyka oraz doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Twoim atutem będzie posiadanie uprawnień spawalniczych, umiejętność obsługi tokarki, frezarki

Zadania:

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i linii
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy