Lider Działu Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Garwolin, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr ref.: 0027129
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych;
  • Diagnoza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków;
  • Odpowiedzialność za realizację planu napraw poprzez organizację przeglądów, konserwacji i remontów oraz zarządzanie dokumentacją techniczną i dozorową zakładu;
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesem produkcji;
  • Wybór dostawców, negocjacje warunków zakupu i dostawy sprzętu;
  • Zarządzanie pracą działu utrzymania ruchu, współpraca z działem produkcji oraz serwisem w zakresie utrzymania ruchu;
  • Kontrola kontraktów zawartych z dostawcami specjalistycznych usług i nadzór nad firmami podwykonawczymi;
  • Tworzenie, wdrażanie i aktualizacja dokumentacji technicznej, procedur i instrukcji w obszarze utrzymania ruch.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami mechaników i elektryków,
  • Wykształcenie kierunkowe- techniczne;
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie produkcyjnej;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8:00-16:00;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami;
  • Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.