Lider działu inżynierii

Devire

Garwolin, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Garwolin

Naszym Klientem jest firma, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą ogrodzeń. W związku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Lider działu inżynierii.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników działu inżynierii, w tym motywowanie ich oraz nadzór nad realizacją celów i zadań działu,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego na produkcji,
  • Rozwój i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego, projektowanie linii produkcyjnych,
  • Przygotowanie programów dla maszyn CNC i dokonywanie parametryzacji procesu technologicznego,
  • Kontrola jakości surowców, półproduktów i gotowych wyrobów,
  • Tworzenie dokumentacji inżynieryjnej oraz analiza wykonalności i rentowności wdrożeń,
  • Współpraca z działem produkcji na kolejnych etapach powstawania produktu,
  • Prowadzenie szkoleń technologicznych i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów procesowych,
  • Kontakt z dostawcami i klientami Spółki w kwestiach wymagających ekspertyzy i decyzyjności technologicznej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość procesu spawania, malowania proszkowego, lub cięcia laserowego,
  • Mile widziana znajomość programów AUTOCAD i SolidWorks,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.
Devire Devire Devire Devire