Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/06/2018.

Lektor / Nauczyciel języka angielskiego

Chotomów, Garwolin, Izabelin k. Nieporętu, Legionowo, Łomianki, Stare Babice, Pruszków, mazowieckie

Early Stage Sp. z o. o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY

Jeśli:

  • dobrze znasz angielski,
  • lubisz uczyć dzieci albo chcesz się sprawdzić w nowej roli,
  • chcesz pracować z dużą energią,
  • nie jest Ci obojętne z kim pracujesz i szukasz ludzi, którzy dużo się od siebie uczą a wyzwaniom mówią głośne TAK!
  • dołącz do nas! Mamy dużo do zaoferowania i chętnie opowiemy Ci o naszej szkole na spotkaniu!

Wymagania

LEKTORÓW

Kilka kluczowych informacji na początek:

  • od września 2018 wyższe stawki;
  • elastyczne formy współpracy;
  • w wielu filiach grupy do objęcia nie tylko popołudniu;
  • nie odwołujemy lekcji - masz pewne pieniądze przez cały rok szkolny;
  • pracujemy w atmosferze wzajemnego uczenia się. Metodyk chętnie służy swoją wiedzą i doświadczeniem;
  • korzystasz z absolutnie wyjątkowych autorskich materiałów, z których dzieci same się uczą;);
  • masz dostęp do platformy on-line, pełnej materiałów, gotowych do użycia w klasie - możesz z nich korzystać do woli przygotowując się do zajęć;
  • przez cały rok szkolny organizujemy szkolenia, w których możesz brać udział i rozwijać swoje kompetencje i zainteresowania;
  • mamy pomysł na rozwój Twojej ścieżki zawodowej - możesz zostać trenerem, metodykiem, autorem materiałów.

Early Stage to ponad 350 szkół w całej Polsce, 22 500 uczniów w 2017 roku, to nowoczesna i... skuteczna szkoła, wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci i młodzieży. Metoda Early Stage opiera się na 10 supermocach – sprawdzonych metodach na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć lektorzy angażują wyobraźnię uczniów, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

1. Rym – bo słowo po słowie zostaje w głowie

2. Rytm – bo napędza do mówienia jak muzyka do tańca

3. Muzyka – bo w Twojej głowie „Happy birthday to you” nie istnieje bez melodii

4. Teatr – bo język obcy lubi się przedstawiać

5. Emocje – bo pobudzają nas do rozwoju

6. Ruch – bo wyzwala energię potrzebną do nauki

7. Relacje – bo łączą nas w drużynę odkrywców angielskiego

8. Humor – bo lekcje bez uśmiechu są jak wakacje bez słońca

9. Obraz – bo nowe słowa muszą wpadać w oko

10. Ambitne materiały – żeby dziecko same chciało po nie sięgnąć.

Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi.

Angazuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki supermocom łatwo zrozumieć i przyswoić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Inne , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja