Lektor języka niemieckiego

NIFIS

02-493 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NEXT Centrum Edukacji poszukuje lektora języka niemieckiego do prowadzenia zajęć w siedzibie szkoły w Warszawie, ul. Obywatelska 1 lok U14

Obecnie poszukujemy nauczyciela do grupy 2 osobowej 10 latków - preferowany termin zajęć piątki 16:00-17:45 ( 2 x 45 min + 15 min) lub inny dogodny.
Możliwość rozszerzenia współpracy na większą liczbę godzin/ grup, w zależności od dyspozycyjności kandydata.

Chętnie podejmiemy współpracę z lektorem, który jest osobą kreatywną, lubiącą nowe technologie, która chętnie nauczy się korzystania z aplikacji mobilnych, tabletów i smartfonów w nauczaniu języka obcego.

Zapewniamy:
- szkolenia metodyczne
- atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwe formy współpracy:
- umowa o współpracy (B2B)
- umowa zlecenie
- umowa o pracę (pół etatu) przy większej liczbie godzin

Wymagania

Wykształcenie:
- filologia lub
- kolegium języków obcych lub
- egzamin z kursem metodycznym lub lingwistyka stosowana

Prezentacja firmy

Szkoła językowa Nifis powstała w 1998. Jej głównym obszarem działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia