Opis stanowiska pracy

Szukamy lektora do objęcia grup dzieci w wieku szkoły podstawowej (klasy 1-3), w blokach zajęciowych od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych (15:00 - 19:30).

Lokalizacja: ul. Krótka 9, Łomianki (bardzo dobry dojazd z Metra Młociny – bezpośrednie linie autobusowe, dojazd w 15 min)

Wymagania

Zapewniamy:

  • dobre stawki: 80-95 zł/60 min. i różne formy współpracy (umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza);
  • możliwości rozwoju, bezpłatne szkolenia o różnorodnej tematyce prowadzone przez cały rok szkolny (wybierasz interesujące Cię tematy i zapisujesz się na termin, który Ci pasuje!)
  • pracę w zespole młodych ludzi pełnych pasji i entuzjazmu; wyjścia integracyjne, serdeczną i wspierającą atmosferę w pracy :)
  • komfortowe miejsce pracy, własny lokal bogato wyposażony w pomoce dydaktyczne i dobrą kawę ;)
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);
  • unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;
  • kompleksowe wdrożenie oraz stałą opiekę metodyczną;
  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;
  • możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły - jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków;

Prezentacja firmy

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia