Lektor języka angielskiego

Manhattan Consulting

00-835 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych lektorów języka angielskiego do prowadzenia kursów stacjonarnych oraz firmowych w centrum Warszawy.

Jesteśmy stabilną firmą, istniejemy na rynku od roku 2009.

Posiadamy akredytację Educational Testing Service (ETS).

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, wsparcie i szkolenia metodyczne, atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia.

Poszukujemy lektorów do prowadzenia kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania.
Oferujemy atrakcyjne bloki zajęć 16.00-20.30 w układzie: wtorek/czwartek.
Miejsce pracy: kursy stacjonarne w siedzibie szkoły w centrum Warszawy (okolice stacji metra Daszyńskiego) bądź kursy firmowe z dojazdem lektora do firmy.
Rodzaj umowy: preferujemy lektorów prowadzących własną działalność. Opcjonalnie: umowa - zlecenie.

Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
wsparcie metodyczne przez cały okres współpracy,
szkolenie metodyczne z metod stosowanych przez szkołę (gry i zabawy w nauczaniu osób dorosłych),
bieżące szkolenia z najświeższych metod w nauczaniu języka angielskiego stosowanych na świecie,
atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia (np. sesje fotograficzne),
przemiłą atmosferę pracy,
małe (4-5 osobowe), komfortowe grupy,
atrakcyjne bloki zajęć,
ciekawe materiały dydaktyczne.

Wymagania

Tytuł magistra filologii angielskiej (najlepiej renomowanej uczelni) - warunek konieczny
entuzjazmu i widocznej pasji do nauczania
otwartej i energetycznej osobowości ( preferowane osoby dynamiczne, łatwo nawiązujące kontakt z innymi)
doświadczenia w prowadzeniu kursów (w szczególności konwersacyjnych)
kreatywnego podejścia do nauczania (doświadczenie w zastosowaniu gier i zabaw językowych w nauczaniu osób dorosłych mile widziane)

Prezentacja firmy

Manhattan, szkoła językowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
45PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
szkolenia, sesja zdjęciowa, wyjścia integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia