Lektor angielskiego, innych języków, poloniści, matematycy

Babel Szkoła i Księgarnia Językowa s.c.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prywatna Szkoła Języków Obcych z 17 letnim doświadczeniem, o wysokich standardach nauczania, z siedzibą w Radomiu podejmie współpracę z lektorami języka angielskiego oraz hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego, gotowymi do prowadzenia zajęć językowych na terenie Radomia i okolic (zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi).

Mile widziani lektorzy polscy, jak również obcokrajowcy i native speakerzy jęz. angielskiego.

Podejmiemy także współpracę z nauczycielami matematyki oraz polskiego.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy

-świetne warunki pracy w małych grupkach idealnie dobranych poziomowo

- dobre wynagrodzenie

- możliwość doskonalenia warsztatu pracy

- przyjazną atmosferę pracy

-współpracę w multikulturowym środowisku

CV ze zdjęciem proszę kierować na adres poczty elektronicznej.

Szkoła działa od 2001 roku.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe

- minimum roczne doświadczenie w pracy jako nauczyciel

- elastyczność

- sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

- kreatywność, entuzjazm i pasja do nauczania

-wysoka kultura osobista

-mile widziane kwalifikacje egzaminatora OKE

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja