Lekka praca na produkcji-pakowanie towaru STAŁA PRACA 19,50 zł brutto- Sokołów k.Komorowa

Jaga Temp Sp. z o.o.

Pruszków, Janki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaoferować?
- STAŁE zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, dodatek nocny, płatne nadgodziny 50%, 100%, premie)
- praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmian (6-14; 14-22; 22-6)
- stawkę godzinową 19,50 zł brutto;
- miłą atmosferę w miejscu pracy;
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze :)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- lokowanie, oklejanie i foliowanie towaru;
- kontrola jakości;
- układanie towaru na paletach.

Czego oczekujemy?
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
- silna motywacja do pracy;
- gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym;
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV lub zadzwoń 600-521-429

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji