LEKARZ RODZINNY - Irlandia

HRBC GROUP SP. z o.o.

Irlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie dla naszego Klienta – Placówki Medycznej w Irlandii – prowadzimy rekrutację na stanowisko:

LEKARZ RODZINNY

Miejsce pracy:

Przychodnia Lekarza Rodzinnego w niewielkim mieście w Irlandii. Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana (lotnisko, kolejka podmiejska). Położona w malowniczych terenach Irlandii.

Zadania:

• Samodzielna praca na stanowisku Lekarza Rodzinnego z pacjentami w gabinecie i w trakcie wizyt domowych.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w placówce medycznej w Irlandii

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Praca w wymiarze pełnego etatu z możliwością pracy w nadgodzinach

• Wyższy wymiar urlopu wypoczynkowego

• Możliwość zamieszkania w mieszkaniu pracowniczym

• Zwrot kosztu przelotu do Irlandii aby rozpocząć pracę oraz raz do roku zwrot kosztów przelotu do Polski

• Pomoc w całym prosie rekrutacyjnym oraz później na etapie uzyskiwania prawa do wykonywania zawodu w Irlandii

Wymagania

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Pełne prawo do wykonywania zawodu lekarza rodzinnego

• Przyjazna postawa wobec pacjentów i pozostałego personelu

• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny, aby móc odbywać wizyty domowe u pacjentów

• Gotowość do samodzielnej pracy jako Lekarz Rodzinny (GP)

• Komunikatywność, zaangażowana postawa i empatia wobec pacjentów

• Umiejętność pracy w zespole

• Zachowanie najwyższych standardów pracy lekarza

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 150PLN - 1 500PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy