Opis stanowiska pracy

Klient - przechodnia o ugruntowanej pozycji mieści się w nowo wybudowanym budynku i zlokalizowana jest we wschodniej części woj. mazowieckiego w odległości 80 km od Warszawy. Oprócz nieodpłatnych świadczeń w ramach kontraktu z NFZ, przechodnia świadczy usługi odpłatne. Dysponuje również własną apteką realizującą recepty refundowane.

Lekarz POZ - woj. mazowieckie

Numer referencyjny: 2/2/INT-MR/MAZ

Mrozy

Centrum Kariery dla swojego klienta, nowoczesnej przechodni poszukuje lekarzy specjalistów i rezydentów w trakcie szkolenia specjalizacyjnego (od 3 roku wzwyż) na stanowisko Lekarz POZ

Wymagania:

  • Specjalista Chorób Wewnętrznych/ Medycyny Rodzinnej lub Rezydent w/w specjalizacji od 3 roku wzwyż
  • Aktualne PWZ

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet korzyści w tym umeblowane mieszkanie służbowe oraz ryczałt na samochód

Prezentacja firmy

Centrum Kariery to projekt CERMED Centrum Rozwoju Medycyny, spółka <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia